رده محصول

تماس با ما

گوانگژو Easyfun انیمیشن فناوری شرکت با مسئولیت محدود
اضافه کردن: شماره 89، جاده Pingkang، Panyu منطقه، گوانگژو، چین
Mob / WhatsApp: +8613580510943
پست الکترونیکی: eric@gzeasyfun.com

تجهیزات تفریحی در فضای باز باطری کار می کند باطری ماشین جرثقیل برای فروش با 3 رنگ

Easyfun Drifting car bumper نوعی سواری کلاسیک و محبوب در بازار داخلی و خارجی است. این برای افراد 3 تا 60 ساله در دسترس است. بازیکنان هیجان را لذت می برند و در طول برخورد به هیجان انگیز هستند. ما اسباب بازی های الکتریکی را کاملا با توجه به علاقه های فرزندان و روان شناختی با سبک تا به روز، رنگ روشن، غیر محو، با دوام، جامد و قابل اعتماد طراحی می کنیم. در همین حال، ما همچنین می توانیم با توجه به خواسته های مشتریان، طراحی و تولید کنیم. اتومبیل رانش جدید با صوتی پیشرفته، مکان، روشنایی، زمان بندی و غیره مجهز است. این یک سرگرم کننده برای راندن بدون در نظر گرفتن از چپ به راست است. چهره به چهره با رقیب تنها شجاع یکی برنده. همانطور که با هیجان جالب توجه است، ما ماشین سپر شناور را از مردم سراسر جهان استقبال می کنیم.

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

تجهیزات تفریحی در فضای باز باطری ماشین سپر عقب خودرو برای فروش با 3 رنگ


bumpercar.jpg


توضیحات ماشین آسانسور رانش Easyfun

Easyfun Drifting car bumper نوعی سواری کلاسیک و محبوب در بازار داخلی و خارجی است. این برای افراد 3 تا 60 ساله در دسترس است. بازیکنان هیجان را لذت می برند و در طول برخورد به هیجان انگیز هستند. ما اسباب بازی های الکتریکی را کاملا با توجه به علاقه های فرزندان و روان شناختی با سبک تا به روز، رنگ روشن، غیر محو، با دوام، جامد و قابل اعتماد طراحی می کنیم. در همین حال، ما همچنین می توانیم با توجه به خواسته های مشتریان، طراحی و تولید کنیم.

اتومبیل رانش جدید با صوتی پیشرفته، مکان، روشنایی، زمان بندی و غیره مجهز است. این یک سرگرم کننده برای راندن بدون در نظر گرفتن از چپ به راست است. چهره به چهره با رقیب تنها شجاع یکی برنده. همانطور که با هیجان جالب توجه است، ما ماشین سپر شناور را از مردم سراسر جهان استقبال می کنیم.


ویژگی های ماشین سپر شناور

drift-bumper-car.jpg


Easyfun Drifting اتومبیل های سپر خودرو

سپر خودرو-2.jpg

سپر خودرو.jpg

drifting-bumper-car.jpg

drift-car.jpg

مزیت ما:

1. ما می توانیم وضعیت کشورهای مشتری را با توجه به بازار آن، جریان مردم، میزان مصرف، گروه های سرگرمی، صندوق نقدی مشتری، مشتریان در طرح های نقشه سایت، شکل ترکیبی محصول سود، مدیریت سود سود راه حل.

2. پیشنهاد "پلان سودآوری تنظیم" برای مشتریانی که وضعیت کسب و کار بسیار خوبی ندارند

3. ارائه تبلیغات مرتبط، تبلیغات، اتحاد کسب و کار، فعالیت های رقابت برای مشتریانی که با ما همکاری کرده اند.

4. راه حل برای مجموعه ای از عملیات کسب و کار برای مشتریان تازه وارد.

5. ارائه خدمات دائمی برای مشتریان VIP ما در "وضعیت سود" زیر.

حرفه ای ما: ما یکی از تولید کنندگان حرفه ای دستگاه بازی در چین است. تمام سفارشات بر اساس الزامات مشتریان، بدون محصول سهام تولید می شود.

easyfun-drift-car.jpg


سواری های الکتریکی جذاب در Easyfun

产品 集合 700.jpg

هر گونه سوال لطفا دریغ نکنید برای تماس با اریک:

eric.jpg


پرس و جو