رده محصول

تماس با ما

گوانگژو Easyfun انیمیشن فناوری شرکت با مسئولیت محدود
اضافه کردن: شماره 89، جاده Pingkang، Panyu منطقه، گوانگژو، چین
Mob / WhatsApp: +8613580510943
پست الکترونیکی: eric@gzeasyfun.com

کامیون مد جدید موبایل 5D سینما، سینمای Mini 7D، سینمای 9D برای سیستم هیدرولیک

سینمای 5d سینمایی موبایل، سینمای mini 7D، تجهیزات سینمای 9D برای سیستم هیدروژکتیو 5D سینمای شبیه ساز سینما چیست؟ بسیاری از کارشناسان فناوری 5D را موفقیت آمیز در فیلمبرداری مدرن نامیدند. این به شدت از همه اختراعات قبلی متفاوت است. موفقیت این فیلم ها ...

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

کامیون جدید کامیون 5d سینما، سینمای مینی 7D، تجهیزات سینما 9D برای سیستم هیدرولیک

图 1.jpg


تکنولوژی شبیه ساز سینمای 5D چیست؟

بسیاری از کارشناسان فناوری 5D را موفقیت آمیز در فیلمبرداری مدرن نامیدند. این به شدت از همه اختراعات قبلی متفاوت است. موفقیت این فیلم ها به دلایلی باور دارد که همه فیلم های سرگرم کننده به زودی در 5D نمایش داده خواهند شد.

در حال حاضر مخاطبان سینما 5D فرصت دیدن یک سری فیلم از قالب جدید با نام تجاری جدید را دارند. طرح هیجان انگیز، پویایی، جلوه های ویژه غیرمعمول بصری و خیره کننده همراه با تکنولوژی های جدید، در طول تماشای بسیاری از تجربه های جدید را فراهم می کند. با تشکر از این فن آوری ها یک فیلم متوقف می شود یک رویداد استاتیک، در حال حاضر آن را سرگرم کننده سوار از آینده - ترکیبی از اتاق از ترسناک، غلتکی coaster، چرخ بزرگ و trampoline bungee. مناسب ترین مقایسه شما پس از تماشای یک فیلم در سینماها، خودتان را پیدا خواهید کرد.

تکنولوژی Easyfun 5D سینما: ما در سیستم حرکت هیدرولیکی و الکتریکی بسیار قوی هستیم.

سیستم هیدرولیک

图 2.jpg

سیستم برق

图 3.jpg

طرح بندی برای سینما 5D 7D 9D 12D یا XD:

图 4.jpg


اگر برای اتاق سینما حرکتی ندارید، ما می توانیم یک کابین سینمایی ویژه طراحی کنیم، مواد کابین که ما استفاده می کنیم، آتش سوزی، اثبات صدا و اثبات آب است.

未 命名 _meitu_0.jpg

اگر شما می خواهید آن را حرکت دهید، می توانید از کامیون صاف خود استفاده کنید و کابین خود را بر روی آن قرار دهید، اگر کامیون نداشته باشید، ما همچنین می توانیم شما را برای ساخت یک تریلر موبایل کمک کنیم.

图 6_ 副本 .jpg

برای سینمای موبایل، پیشنهاد میکنیم 6 صندلی یا 9 صندلی را انتخاب کنید.

 

سینمای 4D، سینمای 5D، سینمای 6D، سینما 7D، سینما 8D، سینمای 9D، یا حتی سینما 12D و سینمای XD متفاوت است؟

در واقع، این همان مفهوم است. مشتریان همیشه سینمای خود را جذاب می کنند، بنابراین بعضی از آنها نام آن را 9D یا 12D می نامند. و همچنین در کشورهای مختلف، ممکن است آن را با نام های مختلف نامید. به همین دلیل دلیل این است که Easyfun می تواند تا 12 عدد جلوه ویژه ارائه دهد، بنابراین بیشتر و بیشتر مردم آن را 12D Cinema نامیدند. برای سینما حرکت، می توانیم اسلحه های تیراندازی اضافه کنیم، در حال حاضر ما آن را سینما تعاملی 7D می نامیم.

پرس و جو