رده محصول

تماس با ما

گوانگژو Easyfun انیمیشن فناوری شرکت با مسئولیت محدود
اضافه کردن: شماره 89، جاده Pingkang، Panyu منطقه، گوانگژو، چین
Mob / WhatsApp: +8613580510943
پست الکترونیکی: eric@gzeasyfun.com

7D سینما جذاب با تفنگ 7D تئاتر دینامیک

همانطور که می دانیم، سینمای 5D مبتنی بر تکنولوژی سینمای 3D است، این فناوری جدید دیجیتال فیلم است و به طور خاص از ویژگی های مختلف پیچیده مانند رعد و برق، برف، لرزش، اسپری و غیره برخوردار است. بینندگان هم اکنون می توانند تجربه کنند ...

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

سینما 7D تعاملی جذاب با اسلحه تجهیزات پویایی تئاتر 7D


1- 把 空调 p 掉 .jpg

همانطور که می دانیم، سینمای 5D مبتنی بر فناوری سینمای 3D است، این یک تکنولوژی جدید فیلم دیجیتال است که به طور خاص بر روی ویژگی های مختلف پیچیده مانند رعد و برق، برف، لرزش، اسپری و غیره قرار می گیرد. بینندگان هم اکنون می توانند ویژگی های منحصر به فرد جدید، لمس و احساس مانند دود، آب، برف، حباب، بوی، رعد و برق، دست زدن به پاها، سیستم عکسبرداری عکس ضربه محکم و ناگهانی و دیگر اثرات.

图 2_ 副本 .jpg


با این حال، سینمای 7D مبتنی بر سینمای 5D است و ما اسلحه های تعاملی را در پلت فرم 5D اضافه کردیم و بازی های ویژه تیراندازی 7D را انجام دادیم. مهمترین نکته این است که مخاطبان می توانند در هنگام تماشای فیلم بازی کنند، با داستان فیلم ارتباط برقرار کنند.

با دستگاه سینمای 7D شما می توانید 2 کسب و کار را اجرا کنید:

1 - کسب و کار سینما 5D را اجرا کنید

2 - کسب و کار سینما بازی تعاملی 7D را اجرا کنید

این یک پیشرفت بزرگ از سینمای 5D سنتی است. هنگامی که مردم تماشای فیلم 5D را پایان می دهند، آنها می خواهند

بازی تیراندازی اسلحه 7D را تجربه کنید.

در یک کلمه: 7D = 5D + فیلم بازی تعاملی + سود بیشتر

图 3- 抠出 来做 海报 (2) .jpg


جلوه های ویژه در شبیه ساز سینما 7D:

12 اثر کل ما: جارو پا؛ باد باد برگشت فشار؛ فشار دکمه؛ اثرات باران و آب؛ اثرات برف؛ اثر حباب؛ اثرات باد؛ اثرات رعد و برق، اثرات دود / مه، چراغ آتش، اثر عطر و سیستم تصویربرداری تعاملی.

图 4.jpg

سیستم فیلم 7D:

图 5_ 副本 .jpg


سوالات متداول:

1. سوال: آیا نیاز به نصب دارد؟

A: بله اما پلتفرم با صندلی قبل از حمل و نقل ثابت شده است، شما فقط باید دستگاههای جلوه ویژه (مانند آتش، برف، باد، دود، نورپرداز ...)، سیستم صوتی، صفحه نمایش و پروژکتور را نصب کنید. این بسیار دشوار نیست، ما کتاب راهنمای شما را برای شما ارسال می کنیم. اگر شما نیاز دارید ما می توانیم یک تکنسین را به کشور خود بفرستیم تا نصب را انجام دهیم.

Q: آیا با 110 ولت ولتاژ کار می کند؟

A: بله، اگر ولتاژ شما 110 ولت باشد، ما 110 ولت را به 220 ولت تبدیل خواهیم کرد. آمریکای شمالی بازار بزرگ ما است، لطفا ولتاژ نگران نباشید.

3. Q: آیا از سیستم پنوماتیک، هیدرولیک یا الکتریکی استفاده می کند؟

A: در صنعت سینما 5D 7D 9D و XD، 3 سیستم وجود دارد: پنوماتیک، هیدرولیک و برق. سیستم پنوماتیک قدیمی ترین سیستم است و نیاز به نگهداری بسیار پیچیده دارد و تقریبا آن را متوقف کردیم. در حال حاضر ما سیستم هیدرولیکی و سیستم الکتریکی با 4، 6، 8 و 9 صندلی برای سینمای تعاملی 7D تولید می کنیم.

4. پرسش: آیا شما می توانید 12 کرسی ایجاد کنید؟

A: برای شبیه ساز سینما 7D، حداکثر 9 کرسی (9 اسلحه) را پیشنهاد می کنیم. از آنجا که اگر اسلحه های زیادی وجود داشته باشد، بازیکنان گیج خواهند شد. ما می توانیم 12 کرسی داشته باشیم، اما حداکثر 9 اسلحه اضافه می کنیم.

5. پرسش: خدمات پس از فروش و گارانتی چیست؟

A: ما به شما یک سال گارانتی و پشتیبانی فنی مادام العمر ارائه می دهیم.

برای مشکل نرم افزاری، ما به شما در استفاده از کنترل از راه دور آنلاین کمک می کنیم تا مشکل را حل کنید یا سیستم را مجددا نصب کنید.

برای مشکل سخت افزار، اگر بخشی که در طول یک دوره گارانتی 1 ساله (خسارات غیر انسانی، از جمله لامپ صفحه نمایش و پروژکتور) شکسته شود، ما قطعات یدکی جدید را تغییر خواهیم داد.


اگر بخشی بعد از دوره گارانتی شکسته شود، اگر می توانید در شهر محلی خود پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم آن را در آنجا دریافت کنید، اگر بخواهید از ما بخرید، هزینه های واقعی واقعی را به شما می پردازیم.

ارتقاء نرم افزار آزاد در تمام طول سال.


پرس و جو