رده محصول

تماس با ما

گوانگژو Easyfun انیمیشن فناوری شرکت با مسئولیت محدود
اضافه کردن: شماره 89، جاده Pingkang، Panyu منطقه، گوانگژو، چین
Mob / WhatsApp: +8613580510943
پست الکترونیکی: eric@gzeasyfun.com

4/6/8/9 صندلی های تعاملی 7D سینما شبیه ساز 7D تئاتر با تفنگ تیراندازی

4/6/8/9 کابلی شبیه ساز سینمای 7D 7D با تیراندازی سلاح 7D سینما با اسلحه: شبیه ساز سینما 7D یک تکنولوژی دیجیتال جدید مبتنی بر تکنولوژی سینمای 3D است. این یک سبک فیلم بین المللی مطرح شده است که از اساس سنتی توسعه یافته است ...

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

4/6/8/9 صندلی 7D سینما شبیه ساز 7D تعاملی 7D تئاتر با اسلحه تیراندازی


图 1.jpg


سینمای 7D با اسلحه:

شبیه ساز سینما 7D یک تکنولوژی دیجیتال جدید مبتنی بر تکنولوژی سینمای 3D است. این سبک جدید فیلم بین المللی مطرح شده است که از سینمای استودیوی سنتی ساخته شده است. در مقایسه با سینما های دیگر، ویژگی های و مزایای تم برجسته، تکنولوژی بالا، اثر زنده و بیننده جذب می شود. این می تواند بیننده را قوی انگیزه بصری، گوش دادن، احساس لمس کردن و یا حتی بویایی، و احساس تمامیتی را به تمام اندام های حسی به ارمغان بیاورد.

صندلی های موتوری 7D برای حل و فصل، ارتعاش، لمس پاها، جت، اسپری، گوش باد، گوش و دیگر جلوه های صوتی عمل می کنند؛ تئاتر در داخل برف، حباب، بارش، رعد و برق و دیگر وسایل جلوه های ویژه قرار گرفته است. تجهیزات بالا مطابق با محتویات فیلم و پاسخ های شبیه سازی شده مربوطه، افزایش مخاطبان را به احساس هیجان انگیز.

2- 抠 出来 .jpg


حرکت حرکت صندلی و عملکرد ویژه در صندلی
1. اسپری آب به صورت: اسپری چند آب به صورت، شبیه سازی عطسه، لوله شکستن و غیره.
2. اسپری هوا به چهره: هوا فشرده به طور مستقیم به صورت مخاطب، شبیه سازی تاثیر انفجار، پرواز گلوله و غیره. اثر جت اسپری توسط نازل هوا در صندلی، اسپری به سر و گردن.
3. جنبش: بالا و پایین، چپ و راست، جلو و عقب، حرکت حرکات بلند، غلتک و سنگ فرش را شبیه سازی می کند.
4. ارتعاش: داخل کابین صندلی ساخته شده، عملکرد می تواند فشار به بالا و پایین، تحقق ارتعاش 12 هرتز، باعث می شود مخاطبان احساس احساس "ارتعاش" بالا و پایین.
5. پا زدن: هر شلنگ هواي الاستيكي زير زير تعويض صندلي، محل گرده افشاني را تماشا مي كند. این می تواند حیوانات را برای تمرین کردن مخاطبان شبیه سازی کند.
6. عقب عقب: عقب صندلی با تجهیزات جدید، اثر می تواند جلوتر، 5Hz فرکانس ارتعاش، متوجه مخاطب در پشت "ارتعاش" ناگهانی احساس، شدید "فشار به عقب" و " شوک الکتریکی "احساس.

محیط   اثر ویژه 7D Simulator سینما

1. شبیه سازی رعد و برق : شبیه سازی صحنه های رعد و برق در فیلم، موجب رعد و برق خیره کننده و رعد و برق رعد و برق می شود، به طوری که تماشاگران احساس می کنند که در اوج تابستان رعد و برق هستند
2. شبیه سازی باران:   هنگامی که فیلم برای تصاویر بارانی، باران سقوط است. تماشاگران واقعا در این زمان احساس سقوط باران از آسمان، مرطوب مو و گونه خود را.
3. شبیه سازی برف: دستگاه برف می تواند به طور موثر و سریع به برف های ساختگی برسد و برف را از سینما پر می کند. مخاطبان در جهان لباس سفیدی دارند.
4. شبیه سازی حباب: در دنیای زیر آب و غواصان زیر آب، حیوانات و گیاهان آبزی حباب زیادی را از بین می برند، حباب های حبابی که در سینما شناور اند.
5. شبیه سازی باد   شبیه سازی باد. صحنه شبیه سازی در صحنه فیلم برداری یا جرم جریان گاز، چندین کار با فن می تواند در همان زمان جریان هوا جریان کل تئاتر را ایجاد کند، اثر باد واقعی.
6. شبیه سازی دود:   شبیه سازی دود احتراق شبیه سازی احتراق باعث ایجاد بسیاری از دود، دود تولید شده با "آتش"، مانند آسمان در احتراق. شبیه سازی غبار، ابرها در میان مخاطبان فرو ریخت.
7. شبیه سازی شعله: شبیه سازی آتش، اثر شعله ترکیب با شبیه سازی دود، صحنه احتراق و شعله، فویل گرم جو.
8. شبیه سازی لیزر:   شبیه سازی سنسورهای ویژه نور، مانند دیسکو، کنسرت، نور رنگ درخشان؛ شبیه سازی فضای فیلم.
9. بوی شبیه سازی: صحنه شبیه سازی در فیلم، مانند رایحه یا شبیه سازی طعم عجیب و غریب. حس بویایی بر احساسات واقعی را بیابید.
10. تفنگ بازی تیراندازی: بازیکن می تواند به فیلم ها احساس، کشتن جمجمه، کرم، هیولا و مرد بد. بنابراین بیشتر تعاملی خواهد بود.
گرفتن عکس و چاپ : سیستم تصویر هر بازیکن را ضبط می کند، بنابراین بازدید کننده می تواند آن را برای یادآوری این سفر فراموش نشدنی چاپ کند.

图 3_ 副本 .jpg

P rofit اجرای سینما تعاملی 7D:

درآمد 6 صندلی


قیمت بلیط / هر بلیط

ساعت کاری / روز

حالت تبدیل

درآمد

هر روز

4 دلار

8 ساعت

6 * 4 * 8 * 60/15

768 دلار

هر ماه

4 دلار

8 ساعت

$ 768 * 30

23040 دلار

هر سال

4 دلار

8 ساعت

23040 دلار * 12

276480 دلار

توجه داشته باشید: قیمت بلیط و زمان کار را می توان توسط خودتان یا بازار محلی خود ساخته شده است.

درآمد 9 صندلی


قیمت بلیط / هر بلیط

ساعت کاری / روز

حالت تبدیل

درآمد

هر روز

4 دلار

8 ساعت

9 * 4 * 8 * 60/15

1152 دلار

هر ماه

4 دلار

8 ساعت

1152 دلار * 30

34560 دلار

هر سال

4 دلار

8 ساعت

34560 دلار * 12

414720 دلار

توجه داشته باشید: قیمت بلیط و زمان کار را می توان توسط خودتان یا بازار محلی خود ساخته شده است.

نصب و خدمات بعد از فروش:

نصب (ما سه گزینه پیشنهاد می کنیم)

الف: شما می توانید به طور مستقیم به کارخانه خود بیایید و یا تکنسین های خود را بفرستید، ما تکنسین های حرفه ای داریم که به شما آموزش می دهد که چگونه 7D را نصب و اجرا کنید و به شما آموزش بدهید.

B: دستورالعمل های نصب، عکس ها و فیلم ها را به شما نشان می دهد که نصب گام به گام 7D را نشان می دهد.

C: ما در نصب و راه اندازی خارج از کشور بسیار باهوشیم و از طریق تکنسین ما به محل شما برای تکمیل نصب 7D، بسیار باهوش هستیم. به طور معمول ما یک تکنسین را ارسال می کنیم و 3 تا 5 روز طول می کشد تا نصب شود. اما برای هزینه های مانند ویزا، بلیط های دور سفر، ملاقات تکنسین ما باید در حساب مشتری گرفته شود.


خدمات پس از فروش:

1. برای مشکل نرم افزاری، ما با استفاده از کنترل از راه دور آنلاین برای حل مشکل و یا نصب مجدد سیستم کمک می کنیم؛

برای مشکل سخت افزار، اگر هر بخشی که طی یک دوره گارانتی 1 ساله شکسته شود، ما قطعات یدکی جدید را تغییر خواهیم داد.

2. اگر بخشی بعد از دوره گارانتی شکسته شود، اگر می توانید در شهر محلی خود پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم آن را در آنجا دریافت کنید، اگر بخواهید از ما بخرید، فقط هزینه واقعی مواد را به شما تحویل می دهیم.

3. تعمیر و نگهداری طول عمر و پشتیبانی فنی.

4. ارتقاء نرم افزار آزاد در طول عمر.پرس و جو